lt

Bing (Microsoft AdCenter) 

Po ilgų kovų nualintas, su Yahoo susijungęs Microsoft vis tiek kvėpuoja. Maža to – siūlo praplėsti jūsų reklamą savo tinkle. Reikia pripažinti, kad AdCenter pirmieji įvedė demografinį reklamos taikymą. Nors mažesni, nors naudojami siauresnio rato žmonių, jie tikrai ne iš kelmo spirti. Mes puikiai pažįstame ir šią sistemą! Ir kartais klausiam savęs, kodėl kaikurių sprendimu google pas save neadaptuoja ;]]

Adknowledge Miva

Miva priklauso Adknowledge tinklui, kuris yra didžiausias nepriklausomas reklamos tinklas pasaulyje. Dydis: per mėnesį Miva prirenka daugiau nei 150 milijonų lankytojų. Skelbimų formatai: be įprastų tekstinių ir vaizdinių skelbimų, Miva siūlo reklamuotis programėlėse (apps) ir įrankių juostose (toolbars), be to, galima klientus pasiekti ir el. paštu.

LookSmart

Tikri MUP reklamos veteranai, pradėję veiklą dar gūdžiais 1997 metais. Ne tik seniausias, bet ir vienas pigiausių reklamos tinklų, kuris padės labai nebrangiai gauti potencialių klientų užsienyje! Dydis: 2 milijardai užklausų per dieną (!) Skelbimų formatai: tekstiniai skelbimai.

7Search

Dar vienas labai senas reklaminis tinklas, veikiantis nuo 1999 metų. Ypatingas ne tik tuo, kad neturi minimalios privalomos paspaudimo kainos, bet ir siūlo vienas geriausių sąlygų (iš mažųjų reklamos tinklų, žinoma) pasirinkti sritį, kurioje norite reklamuotis. Dydis: Daugiau nei 2 milijardai užklausų per mėnesį. Skelbimų formatai: tekstiniai skelbimai.

Chitika

Dar  vienas MUP reklaminis tinklas, siūlantis reklamuotis paieškoje, mobiliuosiuose telefonuose ir vietiniuose skelbimuose. Dydis: 100 000 svetainių. Skelbimų formatai: tekstiniai skelbimai.
Dalintis: